Пакети Юніпак

ДЛЯ ВИКЛЮЧЕННЯ ПЛУТАНИНА, ВТРАТИ АБО ПІДМІНИ ДОКУМЕНТІВ І ВАНТАЖІВ, СПРОЩЕННЯ ЇХ ІДЕНТИФІКАЦІЇ

Назначение

Самоклеючі пакети Юнипак призначені для вкладення і прикріплення до вантажу різних товарно-супровідних документів з метою зниження ймовірності плутанини, роз'єднання, втрати або підміни документів та вантажів під час транспортування і спрощення їх ідентифікації.

Пакети Юніпак використовуються для вкладення:

 • адреси одержувача
 • супровідних документів на вантаж
 • опису вантажу
 • зразків, що містяться всередині коробки, мішки або контейнера
 • інструкцій по використанню
 • рахунків і накладних

Пакети дозволяють захистити вкладені в нього документи від механічних пошкоджень, впливу зовнішнього середовища (наприклад, підвищеної вологості, снігу, дощу, агресивного середовища). Прозорий верхній шар пакету дозволяє чітко бачити вміст документів, а клеїться нижній шар міцно утримує пакет на картонній коробці, мішку або стінці контейнера.

Конструкція, принцип дії і технічні характеристики:

Самоклеящийся пакет Юнипак виготовлений з поліетиленової високоміцної, плівки товщиною 55 мкм і являє собою самоклеючий пакет, поділений прорізом на дві нерівні частини - основну (більшу частину) і частина клапана. Зворотний бік пакета покрита клейовим шаром, який в невикористаний стані захищений смугами з паперу, що видаляються при застосуванні пакета.

Самоклеящийся пакет Юнипак (в стандартному варіанті) повністю прозорий. За бажанням замовника можливе виготовлення індивідуального розміру пакету, нанесення логотипу компанії при замовленні не менше 10000шт. Можливо виготовлення 4-х кольорових варіантів пакета при партії від 10 000шт.

Технічні характеристики:

матеріал:
високоміцний поліетилен
Розмір (ширина / довжина): 160 мм х 240 мм (під замовлення - 175x110мм, 240x110мм)
Стандартний колір: прозорий
Порядковий номер: відсутня
маркування: відсутня
Температура зберігання: від +10 С до-26С
Температура заклеювання (рекомендована): не нижче + 8С
Температура використання: від - 60С до + 60С
Стійкість до дії агресивного середовища: хімічно стійки
Термін зберігання: 1 рік
Термін експлуатації: 1 рік
Прояв індикаторної написи при розтині клапана пакету: немає
упаковка: по 1000 штук в коробці
Вага коробки:
8 кг
Сліди при відклеюванні клапана: залишає

Інстукція по застосуванню самоклеящегося пакету "Юніпак"

 • Видалити з місця приклеювання бруд, пил (не допускати наклеювання на вологі поверхні).
 • Зняти основну, велику захисну смугу, приклеїти пакет на вбрання і підготовлене місце на упаковці з вантажем.
 • Акуратно розгладити пакет, не допускаючи утворення повітряних бульбашок. Розгладження виробляти з певним зусиллям, після чого рекомендується почекати протягом 5-10 хвилин.
 • Ложить документи в пакет, при цьому дотримуватися обережності, не допускати прориву пакета гострими кутами пачки документів, не вкладати в пакет надмірна кількість документів, рівномірно розподіляти документи при вкладенні.
 • Зняти захисну смугу клапана, приклеїти клапан до упаковки, тим самим опечатавши пакет документів і повністю закріпивши його на коробці (контейнері, і т.д.).

Якщо в процесі транспортування або на будь-яких її етапах необхідно зберігати вільний доступ до супровідних документів, виймати або доповнювати їх (наприклад, при митному огляді), клапан годі й приклеювати. Розтин пакету проводиться вручну або за допомогою ножа, ножиць.

У разі виявлення ознак розкриття пакета (слідів термічного впливу або хімічних реагентів, зміна геометричних розмірів, порушення герметичності пакету) або його перепакування розтин пакета необхідно проводити в присутності комісії зі складанням комерційного акта довільної форми в установленому порядку. Після цього "Юнипак" упаковується в конверт разом з копією акта і направляється на експертне дослідження. Теж необхідно провести і при факті недостачі документів та інших цінностей всередині пакету.