Поширені питання

1. Чи займаєтеся ви свинцевими пломбами?

- Так, але ми не рекомендуємо використовувати свинцеві пломби, так як вважаємо їх рівень безпеки дуже низьким, щоб пропонувати їх своїм клієнтам, не кажучи вже про токсичність свинцю як матеріалу завдає шкоди здоров'ю персоналу.

2. Які пломби ви пропонуєте?

- Ми пропонуємо сучасні одноразові номерні пломбувальні пристрої підвищеного ступеня надійності, які дозволяють підвищити рівень збереження, контролю і обліку і не вимагають спеціальних інструментів для установки.

3. Що означає одноразова пломба?

- Так як завданням будь-якої пломби є індикація доступу (тобто важливий сам факт знімали пломбу чи ні), все пломби встановлюються тільки один раз. Відповідно, при знятті пломби відбувається її руйнування і повторна установка неможлива.

4. Що означає номерна пломба?

- Пломба, яка має свій індивідуальний, що ніколи не повторюється номер. Такі пломби зручні у користуванні, встановлюються вручну шляхом простого затягування, замикання або наклеювання. Чіткий індивідуальний номер і додаткове маркування дозволяють легко візуально контролювати достовірність пломби.

5. Чому треба використовувати номерні пломби замість звичайних (свинцевих і пластикових)?

- Поширені свинцеві пломби не забезпечують належного рівня захисту опломбованих об'єктів. Відбиток на свинцевій пломбі може бути легко підроблений за допомогою нового пломбиратора. Індивідуальний номер сучасної пломби виключає можливість її підробки і підміни. З номерними пломбами набагато зручніше працювати - вони швидко і легко встановлюються вручну, без використання громіздких інструментів. Дозволяють вести облік вмісту опломбованого об'єкту по номеру на пломбі. Додатковою перевагою номерних пломб є можливість наносити на них персоналізовану інформацію (назва фірми, логотип, телефон) і т.д.

6. Чи бувають пломби з однаковими номерами?

- Ні, двох абсолютно однакових пломб з однаковими номерами не буває, номер на пломбі завжди індивідуальний. Це є гарантією від підміни пломби. Відмінними ознаками пломби є - назва, логотип, колір і номер пломби.

7. Як пломби пронумеровані?

- Все пломби мають послідовну нумерацію. На пакувальних коробках завжди є ярлик, який вказує номери знаходяться в них пломб.

8. Як номерна пломба встановлюється?

- Майже всі номерні пломби встановлюються вручну і не вимагають спеціального інструменту.

9. дорогі номерні пломби в порівнянні зі свинцевими?

- І так і ні. Ми працюємо з дуже широким асортиментом номерних пломбувальних пристроїв, деякі з яких за ціною можуть легко конкурувати зі свинцевими пломбами, при цьому надійність цих пломб залишається на порядок вище. Однак, дійсно, існують пломбувальні пристрої вартість яких істотно вища за свинцеві та інші традиційні засоби пломбування (сургуч, мастика, пластилін і т.п.). Зокрема, це пояснюється наявністю більш складних функцій, які несуть в собі ці пломби - контролю доступу та силового захисту від кримінального відкривання (таку пломбу неможливо зняти без спеціальних пристосувань) і т.п.

10. Які види номерних пломбувальних пристроїв існують?

- Існує кілька принципів класифікації сучасних пломбувальних пристроїв. Однак основним, можна вважати яке навантаження несе на собі пломба - тільки індикаційну або силову (тобто, крім індикації виступає як замок). Виходячи з цього, існує дві основні групи пломбувальних пристроїв - індикаторні і силові.

Індикаторні пломби - це пломбувальні пристрої, що витримують невелику силове навантаження і забезпечують тільки індикацію несанкціонованого доступу до об'єкта. Індикаторні пломби можна зняти вручну або за допомогою звичайних ножиць. Виготовляються з металу, пластику або комбінації обох матеріалів. До цієї групи пломб належать також захисні наклейки, плівки та пакети.

Силові пломби - (або запірно-пломбувальні пристрої - ЗПУ) - це пломбувальні пристрої, що забезпечують не тільки індикацію несанкціонованого доступу до об'єкта, а й стримування в певних межах від несанкціонованого (кримінального) проникнення шляхом злому. Для зняття силових пломб потрібен спеціальний інструмент. До даної групи належать тросові і стрижневі (болтові) пломби з металу.

11. Чи можна номерні пломби використовувати взимку, при температурі -40С?

- Так, але при виборі пломби слід звернути особливу увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Температуру нижче -40С витримують всі металеві пломби і пластикові пломби з нейлону, а також виготовлені з деяких видів поліпропілену.

12. Чи надійні номерні пломби, чи можна їх розкрити?

- Надійність сучасних номерних пломбувальних пристроїв незрівнянно вища за свинцеві пломби. Без видимих ​​слідів їх відкривання неможливо.

13. Чи можна підробити номер пломби (стерти колишній і написати новий)?

- Ні це не можливо. Всі номери нанесені або лазером, або способом термодруку, тому через рельєф їх непомітне стирання виключено.

14. Де виробляються пломби?

- В Україні, Росії, Західній Європі та США. Ми вибираємо кращі зразки світових лідерів галузі, орієнтуючись на принцип «ціна - якість».

15. Чи є Українські та зарубіжні сертифікати на пломби?

- Так, на пломби є ряд вітчизняних і зарубіжних сертифікатів. Обов'язковій сертифікації на дані вироби в Україні не потрібно.

16. Чи можна придбати невелику кількість пломб у роздріб?

- Так, ми не маємо обмежень з продажу мінімальних партій, в разі замовлення стандартної продукції зі складу. Більшість виробів можна придбати від 1 шт.

17. Чи можна замовити пломби зі своїм логотипом?

- Так, безумовно. Причому логотип може включати графічне зображення, назву і контактний телефон компанії-замовника. Термін виготовлення також різниться і становить від 1 до 7 днів. Мінімальна кількість - 1 000 штук. Умови оплати - передоплата.

18. Чи є гарантія на пломби?

- Так є. Гарантія на пломби відрізняється для конкретних виробів і варіюється від 6 до 36 місяців.

19. Після оплати за пломби, як я їх можу отримати у себе в Черкасах? За чий рахунок здійснюється доставка?

- Ціни на пломби вказані з урахуванням вартості доставки, яку ми здійснюємо однієї з кур'єрських служб України.

Задайте свой вопрос: