пломба ЕНВОПОЛІСІЛ

Призначення

 Номерні пластикові пломби Енвополісіл, використовуються тільки спільно з пристроями опломбування - Ревіласіл, Максіревіласіл, Мініревіласіл, Пенал Для Ключів, Кейбег і Сумки Енвопак.
Пломби Енвополісіл мають 6-значний серійний номер і розрізняються за кольором. При необхідності на пломби може бути нанесений логотип компанії.

Інструкція по застосуванню

Пломба Енвополісіл застосовується спільно з пристроями для опечатування дверей і ключів "Ревіласіл", "Максіревіласіл", "Мініревіласіл", "Пенал для ключів" і сумками "Енвопак", в тому числі сумкою для ключів "Кейбег".

Етапи пломбування:

  • Закрийте ключем виразний замок двері, або вкладіть в пенал (сумку) предмети, які необхідно опечатати.
  • Закрийте кришку "Ревіласіла" ( "Максіревіласіла", "Мініревіласіла"), "Піна для ключів", для сумки "Енвопак" - блискавку.
  • У спеціальну пломбувальний камеру, через суміщені отвори закритою кришки і нерухомої частини пристроїв "Ревіласіл", "Максіревіласіл", "Мініревіласіл", "Піна для ключів" (для сумки -совмещенние отвори собачки блискавки і нерухомої частини пломбувальної камери після закриття блискавки) вставте до клацання пломбу "Енвополісіл" таким чином, щоб було видно її номер.
  • Запишіть номер встановленої пломби в журнал реєстрації.
  • Зняття пломби "Енвополісіл" проводиться вручну, шляхом відламуванням її квадратної частини.

Перед зняттям пломби переконайтеся шляхом візуального огляду у відсутності слідів розтину або механічних пошкоджень. Зверніть увагу на наявність ознак термічного або хімічного впливу на поверхні пломби в місці розлому, нечитабельність логотипу та номера пломби, невеликий вільний відхилення пломби в обидві сторони.

У разі виявлення слідів розтину ПУ або ознак його руйнування, зняття пломби необхідно проводити в присутності комісії та складанні комерційного акта довільної форми в установленому порядку. Зняті з опломбованого об'єкту ПУ упаковуються в конверт разом з копією акта і направляються на експертне дослідження. Теж необхідно провести і при факті недостачі вантажу, цінностей.

Технічні характеристики:

матеріал:
поліпрорпілен
розміри:
22 х 11 мм
модифікації:
одна
температура використання:
від -40С до + 75С
маркування:
шестизначний цифровий код
нанесення логотипу: можливе нанесення логотипу і вибір кольору при замовленні не менше 1 000 шт.
установка: вручну
зняття:
вручну
умови поставки: упаковками по 250 шт.
упаковка:
упаковуються в картонні коробки по 5 000 шт. коробочками по 250 шт.
примітки:
використовується тільки з пристроями: "Ревіласіл", "Мініревіласіл", "Максіревіласіл", сумки "Енвопак", "Пенал для ключів"