Все про пломби

Інформація для вас

ak 1

Багато керівників навіть не підозрюють, скільки оберігаються ними таємниць бізнесу можуть стати надбанням гласності завдяки простому цікавості якийсь прибиральниці, кур'єра, вахтера або недбайливого співробітника. Закритий кабінет, замки на ящиках робочого столу, коробці з дискетами - все це, як то кажуть, від чесних людей. Тим часом уже розроблено чимало недорогих і досить ефективних засобів для захисту від дій недобросовісних співробітників і обмеження несанкціонованого доступу до об'єктів, про які ми поки навіть і не підозрюємо.

Деякі приміщення і сьогодні опечатуються досить примітивним способом - за допомогою відрізка нитки, шматочка пластиліну та металевої або пластмасової друку. Не менш архаїчний варіант - використання в якості опечатувати пристосувань паперу і клею. Сургучева печатка, можливо, і молодше своїх попередників, але надійність її не набагато вище.

Недолік у перерахованих способів пломбування та опечатування один - вони не в змозі утруднити проникнення в приміщення, і їх легко можна відновити, роблячи проникнення непомітним для господаря кабінету.

Порівняно недавно в справі пломбування відбувся справжній прорив. Завдяки новітнім розробкам декількох провідних американських і англійських виробників з'явилися принципово нові пломби і пристрій для опечатування, які роблять несанкціонований доступ практично неможливим.

Пломби бувають різні

ak 1

Перш за все змінився зовнішній вигляд пломби. Одна може копіювати важкий металевий замок і по суті виконувати його роль. А інша - являти собою пластиковий хомутик, який можна повісити і на дипломат, і на мішок з грошима, і на папку з конфіденційними документами.

Всі пломби об'єднує одна властивість - їх можна використовувати тільки один раз. Позбутися від пломби можна тільки порвавши її або зруйнувавши. Зазвичай це можна зробити руками. І тільки в силових пломбах для цього потрібно застосовувати спеціальні пристосування - кусачки або болторези.

Особливу увагу розробники приділили роботі над доданням кожній пломбі унікальності та неповторності. Робиться це для того, щоб пломбу неможливо було підробити, підмінити або скопіювати, а досягається це самими різними способами. Наприклад, шляхом маркування - назва пломби, назва фірми-виробника, індивідуальний номер.

Поява на ринку багатьох десятків видів пломб розширило сферу їх застосування. Стало можливим опломбувати практично всі. Перш за все, звичайно, опечатуються вантажі під час транспортування, двері в кабінети, приміщення та склади з матеріальними цінностями.

Захист офісу

ak 1В офісі при бажанні можна опечатати все. Якщо ви не хочете, щоб під час Вашої відсутності хтось цікавився вмістом вашого столу, можна поставити пластикові пломби Мініревіласіл на його висувних ящиках.

Документи зазвичай зберігаються в папках або на дискетах. Можна замкнути їх у шафу. Але хто дасть гарантію, що у когось не виявиться під рукою відмички? Пластикові пломби Пул Флай допоможуть і тут.
Але головне в офісі - це, звичайно ж, двері. Для їх захисту можна вибрати пломбу по своєму смаку: індикаторну - пластикову, металеву або комбіновану, яка зафіксує несанкціоноване проникнення, або силову, для подолання якої може знадобитися зусилля в кілька тонн і спеціальні кусачки (Метер Велв). А можна взагалі використовувати спеціальний пристрій Ревіласіл, яке закриває доступ до секрету замка і пломбується одноразовими номерними пломбами Енвополісіл. Тут вже ніяка відмичка з дублікатом не допоможе.

 

Плівка з секретом

ak 1Але далеко не всі в офісі можна опломбувати навісними пломбами. В цьому випадку рекомендується використовувати спеціальні самоклеючі пломби наклейки СК. На вигляд вони нічим не відрізняються від звичайних плівок, хіба що є попереджувальні написи, на кшталт: "Обережно! Опечатали! Несанкціоноване розкриття заборонено!" Але за цим попередженням коштує цілком очевидна загроза для потенційного зловмисника: якщо хтось спробує таку плівку відклеїти, то миттєво на ній виявиться напис "Opened" ( "Розкрито"). Діапазон застосування етикеток, що пломб з секретом досить великий. Наприклад, захисний скотч СК стає незамінним при переїзді - опечатуються коробки з цінностями і дорогою технікою.

Пакет, що не розкриє сторонній

ak 1

Іноді виникає необхідність відправити якісь документи або цінності з нарочним. Зрозуміло, що хотілося б уберегти речі, як від прямого розкрадання, так і від зайвої цікавості.

Для підвищення почуття відповідальності і лікування від такої спокуси немає, здається, кращого засобу, ніж спеціальні одноразові пакети Секьюрпак. Виготовлені з поліетилену, вони мають одну примітну особливість - при спробі відкриття руйнується спеціальний клапан і на ньому проявляються спеціальні символи "СТОП". Все, пакет відновленню не підлягає, а факт спроби доступу візуально зафіксований.

В этом же ряду специальные сумки для конфиденциальных бумаг. Они опечатываются одноразовой номерной пломбой Энвополисіл. Сумки изготовлены из прочного материала и служат своим владельцам долгие годы, оберегая их тайны.

Невидимий маркер

ak 1

Ще одна корисна річ в офісі - ультрафіолетовий маркер (УФ-маркер і УФ-лампа). А необхідний він для такої прозаїчної речі як інвентаризація.

 

Можна по-старому виводити фарбою інвентарний номер на меблях і приладах. А можна ставити невидимі оку мітки на всім, починаючи від шафи і набору для письмового приладдя і закінчуючи дискетами і навіть ручками.

Таке маркування не псує зовнішній вигляд речі, зате під час майнових суперечок вона просто незамінна. Якщо у вас виникли розбіжності з колегами з сусіднього кабінету про те, кому належать стілець або дискети, вам досить посвітити на місце мітки ультрафіолетовим випромінювачем.

Мінус невидимого инвентаризаторов - в недовговічності безбарвних міток. Але і тут розробники постаралися. Один зі способів продовження терміну дії міток – наклейки СК.

Не бити і не перевертати

ak 1

Найчастіше власникам зіпсованих під час перевезення тендітних товарів буває дуже складно довести факт недолугості вантажників і водіїв. Тут не обійтися без особливих самоклеючих одноразових індикаторів.

Один - ШокВотч - призначений для визначення факту удару або падіння вантажу. Причому різні модифікації індикатора реагують на різні перевантаження. Його забарвлення в червоне світло стає сигналом для перевірки схоронності вантажу.

За таким же принципом діє індикатор Тілтвотч, призначений для визначення факту перевороту вантажу. Він забарвлюється в червоний світло при відхиленні вантажу від вертикального положення більш ніж на 80 градусів. Зрозуміло, що з такими пристосуваннями висунути претензії до перевізника набагато простіше.