По видам

 • Силові болтового типу
 • Силові тросового типу
 • Індикаторні пластикові, універсальні
 • Індикаторні пластикові для мішків
 • Металеві індикаторні пломби
 • контрольні браслети
 • самоклеючі пломби
 • Сумки і пакети
 • Захист ключів і дверей з врізними замками
 • Дріт
 • Інструменти
 • Контроль падінь і перевороту вантажів
 • Контроль температурних режимів
 • прихована маркування

Як правило, всі компанії, в тій чи іншій мірі, мають проблеми пов'язані із забезпеченням безпеки та збереження об'єктів і вантажів, при їх зберіганні і транспортуванні. Одним з ефективних способів вирішення цих завдань є застосування сучасних, надійних засобів пломбування та індикації, при правильному використанні яких, повний контроль доступу може бути забезпечений мінімальними зусиллями і витратами.

На сьогоднішній день наша компанія працює з найширшим в Україні асортиментом номерних пломбувальних пристроїв і має великий практичний досвід їх використання.

Ми можемо запропонувати Вам більше 30 видів різних пристроїв пломбування зі складу в Харкові, в наших регіональних представництвах або оформити замовлення на поставку виробів для вирішення специфічних завдань Вашої компанії.

Основні види сучасних пристроїв пломбування та індикації, що пропонуються компанією, діляться на:

 • Силові номерні пломби (болтового і тросового типу) - виконують функцію контрольної пломби і замку одночасно;
 • Пластикові та металеві номерні індикаторні пломби (пластикові універсальні, металеві, для мішків, стрічкові металеві для машин) - функція контролю доступу;
 • Номерні пакети із захисним клапаном "сек'юріті" - упаковка і функція контролю доступу;
 • Номерні самоклеючі пломби - захисний скотч і наклейки для упаковки коробок з продукцією, палет і ін. - функція контролю доступу;
 • Устаткування для опечатування дверей з врізними замками і ключів - функція контролю доступу;
 • Багаторазові сумки з системою опломбування для грошових коштів і цінностей - надійна упаковка і функція контролю доступу;
 • Самоклеючі пакети-кишені для супровідних документів - контроль цілісності документів до вантажу;
 • Індикатори дбайливого поводження з продукцією, що фіксують факт перевороту, удару або падіння вантажу;
 • Індикатори дотримання температурного режиму під час транспортування і зберігання;
 • Прихована маркування (ультрафіолетовий маркер і лампа - контроль власності (залишає мітки, невидимі неозброєним оком), дріт, інструменти).

Не дивлячись на все різноманіття, всі пропоновані пломбувальні пристрої мають багато спільного:
кожна пломба індивідуальна, її серійний номер ніколи не повторюється;
особливий механізм замка виключає можливість повторної установки або підробки пломби;
для установки пломб не потрібен спеціальний інструмент, вони легко і просто встановлюються вручну;
> Різноманіття кольорів і модифікацій пломб - дозволяє розмежувати відповідальність співробітників і зробити захист більш індивідуальною;
існує можливість підвищити рівень безпеки шляхом виготовлення пломб з фірмовим логотипом.

При цьому пломбувальні пристрої мають високу індикаторної здатністю, надійністю, якістю виготовлення і стійкістю до кримінального розтину.

Будучи однією з складових частин комплексної системи безпеки, сучасні пломбувальні пристрої при грамотному застосуванні істотно підвищують рівень безпеки, скорочують фінансові та часові втрати, дисциплінують персонал, в десятки разів збільшують швидкість обробки вантажів, дають можливість відстежувати вантаж на кожному етапі його проходження, виступають гарантією якості продукції.

Наша продукція створена на базі новітніх науково-технічних досягнень в області пломбування із застосуванням сучасних технологій і розробок. Залежно від виконуваних при пломбуванні функцій ми пропонуємо споживачам понад 30 видів індикаторних пломб (пластикових і металевих), надійно контролюючих доступ до вантажу і силових пломб (запірно-пломбувальних пристроїв), що володіють високими захисними механічними властивостями і поєднують в собі одночасно функції замка і пломби.

Для опечатування офісних приміщень і захисту врізних замків дверей, шаф, столів, сейфів, а також для зберігання ключів успішно використовуються спеціальні пристрої Ревіласіл та Пенал для ключів, опечатувати одноразовими номерними пломбами Енвополісіл.

Для перевезення матеріальних цінностей, зберігання ключів, конфіденційних документів, грошових коштів і малогабаритних цінних предметів використовуються багаторазові сумки Енвопак, які також як і Ревіласіл і Пенал для ключів опечатуються номерними пломбами Енвополісіл.

Для забезпечення збереження і захисту товарно-супровідних документів під час транспортування широко застосовуються самоклеючі пакети-кишені Юніпак. Пакети є прекрасним засобом для захисту документів від механічних пошкоджень і впливу зовнішнього середовища і дозволять Вам різко знизити ймовірність плутанини, роз'єднання, втрати або підміни документів та вантажів під час транспортування, значно спрощують їх ідентифікацію.

Чудовим засобом для захисту і транспортування документів, малогабаритних предметів, грошових коштів і т.п. є спеціальні пакети Секьюрпак и Квікпак. Пакети є досить надійну конструкцію контролю доступу та захисту від механічних пошкоджень, впливів зовнішнього середовища і т.п.

Якщо Вам необхідна проста, зручний і надійний засіб для опечатування картонних коробок, ящиків, пластикових і металевих поверхонь, які неможливо опломбувати звичайної пломбою, скористайтеся самоклеющейся плівкою СК. Пломбування проводиться простим накладенням номерних відрізків пломби на ділянку можливого доступу.

Для пломбування комп'ютерів, сейфів, оргтехніки, а так само будь-яких об'єктів, що мають жорстку, волокнисту або паперову поверхню, застосовуються самоклеючі номерні пломби наклейки СК.

Якщо Ваша продукція чутлива до підвищення або зниження температури, а специфікація вимагає дотримання певного температурного режиму, контроль збереження продукції може бути здійснений за допомогою індикаторів ВомМарк и КолдМарк. Використовуючи температурні індикатори, ви зможете проконтролювати в яких умовах перебував товар під час транспортування і зберігання. Одноразовий індикаторний пристрій КолдМарк допоможе Вам визначити зниження температури, під час транспортування або зберігання продукту, нижче допустимого значення, а ВомМарк підвищення температури вище норми, загальну тривалість впливу неприпустимою температури, а так само залишився термін зберігання продукту.

Сьогоднішні вимоги, що пред'являються до збереження вантажів, спрямовані на зведення втрат під час транспортування до нуля. Якщо Ваші вироби піддаються при виробництві і транспортуванні недбалому поводженню (удари, падіння, перекидання), то виникає необхідність в забезпеченні більш ретельного контролю за цими процесами. З цією метою розроблені спеціальні індикатори визначають факти ударів або падінь вантажу - ШокВотч і факти перевороту вантажу - Тілтвотч.

У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які допоможуть Вам вирішити будь-яке завдання в сфері пломбування та індикації.

Безумовно, пломбувальні пристрої є тільки однією із складових частин комплексної системи безпеки. Однак практика показує, що їх грамотне застосування, істотно підвищує рівень безпеки, скорочує фінансові та часові втрати, дисциплінує персонал; в десятки разів збільшує швидкість обробки вантажів, дає можливість відстежувати вантаж на кожному етапі його проходження; виступає гарантією якості продукції.