Загальна інформація

Що збираєтеся пломбувати?

Можливості сучасних пломбувальних пристроїв такі, що дозволяють забезпечити візуальний контроль доступу до будь-яких об'єктів і виступають надійним засобом маркування та індикації якості.

ak 1ak 2ak 3

Засоби пломбування як частина системи безпеки

Скорочення невиправданих втрат до мінімуму (запобігання розкрадань, контроль за умовами зберігання і перевезення продукції) - найважливіша умова успішної господарської деятельності.Каждое підприємство намагається вирішити ці завдання по-своєму, з огляду на особливості роботи своєї галузі. Одні намагаються встановити найсучасніші електронні засоби безпеки: інші - посилити контроль за співробітниками шляхом збільшення числа внутрішніх процедур і, відповідно, паперового обороту; треті - збільшити штат охоронців. Однак, жоден з цих методів сам по собі не є достатньо ефективним. Хороші результати можуть бути досягнуті тільки тоді, коли до досконалості доведена вся система безпеки і контролю в комплексі. Одним з ключових елементів цієї системи виступає надійна пломба, при правильному використанні якої контроль може бути забезпечений мінімальними зусиллями і витратами. При цьому, роль пломби одно значима в будь-якому виробничому процесі (будь-то державне чи приватне підприємство, виробниче, торговельне або сфера послуг - завжди знайдеться об'єкт, який необхідно захистити від стороннього втручання).

ak 1 ak 2 ak 3

Ми пропонуємо Вам більше 30 видів різних засобів пломбування, які не потребують спеціальних інструментів для установки. Це:
 • Пластикові та металеві номерні індикаторні пломби - контроль доступу;
 • Силові номерні пломби - виконують функцію пломби і замку одночасно;
 • Номерні самоклеючі пломби - захисний скотч і наклейки для контролю доступу до об'єктів не мають пломбувальних вушок (гладкі поверхні, коробки з продукцією, палети і т.п);
 • C засобами опломбування для грошових коштів, цінностей та інших вкладень;
 • Пристрої для опломбування дверей з врізними замками;
 • Індикатори дбайливого поводження з продукцією, що фіксують факт перекидання, удару або падіння вантажу;
 • Індикатори дотримання температурного режиму під час транспортування і зберігання вантажу.

ak 1 ak 2 ak 3 ak 3

 Незважаючи на все різноманіття, сучасні засоби пломбування мають багато спільного:
 • Кожна пломба індивідуальна, її серійний номер ніколи не повторюється;
 • Особливий механізм замка виключає можливість повторної установки або підробки пломби;
 • Для установки пломб не потрібен спеціальний інструмент, вони легко і просто встановлюються вручну;
 • Різноманіття кольорів і модифікацій пломб дозволяє розмежувати відповідальність персоналу і зробити захист більш індивідуальною;
 • Існує можливість підвищити рівень безпеки шляхом виготовлення пломб з фірмовим логотипом замовника.

Безумовно, засоби пломбування є тільки однією із складових частин комплексної системи безпеки. Однак, практика показує, що їх грамотне застосування істотно підвищує рівень безпеки, скорочує фінансові та часові втрати, дисциплінує персонал; в кілька разів збільшує швидкість обробки вантажів, дає можливість відстежувати вантаж на різних етапах його транспортування; виступає гарантією якості продукції.

Що збираєтеся пломбувати?