ЗАХИСНИЙ НОМЕРНИЙ ПАКЕТ СЕК'ЮРПАК

ЗАХИСНИЙ НОМЕРНИЙ ПАКЕТ СЕК'ЮРПАК

ЗАХИСНИЙ НОМЕРНИЙ ПАКЕТ СЕК'ЮРПАК ДЛЯ ЗАХИСТУ КОНФІДЕНЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ, КОРЕСПОНДЕНЦІЮ, КОШТІВ І ЦІННОСТЕЙ

Призначення

Індикаторні пакети із захисним клапаном СЕК'ЮРПАК одноразового використання призначені для захисту при зберіганні і транспортування грошових коштів, документів і малогабаритних цінностей. Пакети також дозволяють захистити вкладені в нього документи та інші цінності від механічних пошкоджень, впливів зовнішнього середовища (підвищеної вологості, снігу, дощу, агресивного середовища).

Конструкція і принцип дії

Одноразовий, номерний пакет СЕК'ЮРПАК виготовлений з високоміцної, поліетиленовою, прозорою або світлонепроникної плівки товщиною 80 мкм ... 120 мкм. Конструктивно пакет складається з самого пакету і спеціального захисного клапана. Клейовий шар клапана виготовлений з полібутілметакрілата.

На лицьовій стороні пакету, в верхній (1 тип пакета) або нижній його частині (2 тип пакета), знаходяться три відривні номерні квитанції, призначені для проставлення дати і підпису при отримання пакету. Там же знаходиться адресна частина з роздільними полями для відправника і одержувача, а так само поле для інформації. Крім того, на лицьовій стороні пакету поліграфічним способом нанесена додаткова інформація, в тому числі ідентифікаційний порядковий номер виробу і попереджувальні написи. По бічних краях вироби є зварений шов. На лицьовій стороні по бічних краях пакета нанесені вертикальні захисні штрихи певної довжини.

На зворотному боці пакета розташований спеціальний захисний клапан у вигляді прямокутного пелюстки. З боку клейового шару клапана, розташованого з внутрішньої сторони клапана, є захисна плівка, що видаляється перед заклеюванням вироби. Так само на зворотному боці пакета розташований прозора кишеня "для супровідних документів» з білою смугою і доступом в нього зсередини. В низу пакету розташований інформаційний малюнок з супровідними написами для зручності користування кишенею «для супровідних документів».

Пакети можуть відрізнятися двома типами клапанів клапанами з п'ятьма ступенями захисту * (1 тип пакета) і клапанами з сімома ступенями захисту * (2 тип пакету). Тобто клапан 1 типу пакета має такі ідентифікаційними ознаками, які контролюють його несанкціоноване розкриття: контрольний номер, руйнування клапана у вигляді дрібних шматочків полімерної плівки, прояв спеціальних написів, зміна кольору термополоси, деформація матеріалу. Клапан 2 типу пакета має такі контрольовані ідентифікаційні ознаками: контрольний номер, руйнування клапана у вигляді дрібних шматочків полімерної плівки, прояв спеціальних написів, зміна кольору термополоси, відсутність або зміна кольору контрольної смуги попереднього впливу рідини, деформація матеріалу, логотип виробника «SECURPAK».

Хімічний склад матеріалу основи пакета, клейового шару, а так же спосіб виготовлення являє собою досить надійну конструкцію для захисту від механічних пошкоджень і впливу зовнішнього середовища (вологи, температури, агресивного хімічного середовища) в процесі зберігання і транспортування.
На лицьовій стороні пакету завдано шестизначний цифровий порядковий номер, який також завдано (продубльований) на відривних квитанціях і клапані пакета.

Технічні характеристики:

Матеріал:
Розмір стандартний (ширина / довжина):
Колір:
Порядковий номер:
Маркування:
високоміцний поліетилен 260 мм х 380 мм, смужка з трьох відривних квитанцій 40 мм будь-який за бажанням замовника 5 8 цифр, за бажанням замовника 8-значний номер, товарний знак виробника, попереджувальні написи
Ввозможно вибір індивідуального розміру, нанесення логотипу компанії та іншої інформації при замовленні не менше 50 000 шт.

Умови експлуатації:

Температура зберігання: від +10 С до +26 С
Температура заклеювання (рекомендована): від +8 С до +60 С
Температура використання:
+ 60 С хімічно
Стійкість до дії агресивного середовища: стійкі
Гарантійний термін:
1 рік
Стійкість до кримінального неруйнівного розтину: висока
Прояв індикаторної написи при розтині клапана пакету: да
упаковка: по 500 штук в коробці
Вага коробки: 8-60 кг в залежності від розміру пакета