"ПЕНАЛ для ключів"

"ПЕНАЛ для ключів" призначений для опломбування ключів від дверей приміщень, сейфів, шаф, ящиків столів і т.п. Це просте, надійне і зручне у використанні виріб. Пенал представляє з себе пластиковий футляр, на кришці якого розташована спеціальна пломбувальний камера, яка пломбується одноразовими номерними пломбами "ЕНВОПОЛІСІЛ". Пломби мають індивідуальний 6-значний серійний номер і розрізняються за кольором. При необхідності на пломби може бути нанесений логотип компанії.

Коли пристрій опломбовано, доступ до його вмісту надійно захищений. Несанкціоновано проникнути всередину пенала, а, отже, використовувати ключі, не порушивши цілісність пломби, практично неможливо. Індивідуальний номер пломби виключає можливість її підміни. На кришці пенала, в спеціально призначеному для цих цілей місці, можна розмістити інформацію про вміст футляра, наприклад, назва компанії, номер кімнати, кількість ключів і т.п.

"СУМКА для ключів", також як і пенал, забезпечує надійне зберігання ключів від дверей, шаф, сейфів, ящиків столів і перешкоджає несанкціонірованномудоступук ним, може використовуватися для зберігання документів і малогабаритних ценностей.Ето просте, надійне і зручне у використанні виріб. Сумка виготовлена ​​з міцного матеріалу, бокові шви мають подвійну строчку, на блискавки розташована спеціальна пломбувальний камера, яка пломбується одноразовими номерними пломбами "ЕНВОПОЛІСІЛ". Перевагою "Сумки для ключів" є її компактність - при зберіганні вона займає дуже мало місця. Конструкція сумки дозволяє за лічені секунди розкрити її в разі екстреної необхідності. Прозора кишеня, доступний тільки зсередини, дає можливість помістити опис вмісту. Використання "Сумок для ключів" і пломб "Енвополісіл" дозволяє чітко розмежувати відповідальність персоналу.

Технічні характеристики:

Виріб

матеріал Розмір колір маркування Нанесення логотипу компанії
Пенал для ключів поліпропілен 133х62х33 мм чорний немає немає
Сумка для ключів Полівінілхлорид на капронової основі 152х152 мм зелений, червоний, синій, блакитний немає немає
пломба Енвополісіл поліпропілен 22х11 мм червоний, синій, помаранчевий, жовтий, білий, зелений, блакитний, чорний 6-ти значний цифровий код при замовленні не менше 1 000 шт.