НОМЕРНІ САМОКЛЕЮЧІ ПЛОМБУВАЛЬНІ ПЛІВКИ, ПЛОМБУВАЛЬНА СТРІЧКА СК

НОМЕРНІ САМОКЛЕЮЧІ ПЛОМБУВАЛЬНІ ПЛІВКИ, ПЛОМБУВАЛЬНА СТРІЧКА СК

ck

Самоклейка пломбувальний плівка СК - скотч універсального використання і призначений для захисту та опломбування приміщень, контейнерів, сейфів, оргтехніки, виробів зі скла, кераміки, пластику та металу, картонних коробок, ящиків, мішків, упаковок і т.п., з метою індикації факту несанкціонованого проникнення (доступу). Плівка дуже зручна в експлуатації і особливо ефективна на поверхні, що має волокнисту структуру.

Коли стрічка відривається від поверхні нанесення, відбувається поділ шарів плівки, що викликає прояв написів "розтин! OPENED!" і товарного знака "СІЛтек SILtech". Прояв написів є безповоротним процесом, тому наступні спроби маскування слідів розтину і приклеювання плівки, легко візуально визначені у договорі.

Конструкція і принцип дії

Самоклейка пломбувальний плівка СК є виробом одноразового використання. Вона виготовлена ​​з високоміцного поліетилену, шириною 48 мм і являє собою суцільне багатошарове покриття у вигляді стрічки.
Плівки поставляються в рулоні. Стандартна довжина стрічки в рулоні 45 м. Плівка СК має унікальну, багатошарову конструкцію. Високоякісний клей, нанесений на одній зі сторін плівки, дуже міцний, має високі адгезивні властивості і добре утримує плівку на будь-якій поверхні. Всі написи нанесені фарбою, що не віддаляється найбільш поширеними в побуті органічними розчинниками і механічними діями. Хімічний склад використовуваних матеріалів плівки, багатошаровість, технологічні особливості нанесення барвників, є надійним захистом від розтину і повторного її використання.

img KTL a

Перед застосуванням плівки з поверхні пломбування необхідно видалити механічні забруднення. Пломбування проводиться простим накладенням відрізків стрічки, необхідної довжини, на ділянки можливого доступу, наприклад, на місця зіткнення кришки коробки з її корпусом. Далі, акуратно по всій довжині, необхідно розгладити плівку, не допускаючи утворення повітряних бульбашок. Після чого від'єднати наклеєний відрізок плівки від основного рулону ножицями і доклеїти решту плівки. Після цього рекомендується почекати протягом не менше 60 хвилин.

Наклеювання рекомендується проводити при температурі не нижче + 5С, при цьому температура використання плівки складає від - 40С до + 80С.

У разі виявлення ознак розкриття плівки або її переклеювання необхідно в присутності комісії провести повторний огляд упаковки (коробки, ящики і т.п.), описати наявні ознаки розтину, повторного наклеювання і скласти комерційний акт довільної форми. Після цього провести розтин опломбованого об'єкту. Теж необхідно провести і при факті недостачі вантажу.

Технічні характеристики пломбувального плівки СК:

матеріал поліетилен
Захисна плівка СК скотч, з індивідуальним порядковим 8-значним буквено-цифровим кодом і перфорацією через кожні 150мм, ширина - 48 мм.
За бажанням замовника можливий вибір інтервалів перфорації 75, 100, 150, 300мм.
колір червоний, синій, зелений, жовтий, фіолетовий
температура використання від - 40С до + 80С
температура накленіванія від + 5C до + 30С
Нанесення логотипу можливе нанесення логотипу компанії та іншої інформації, а також вибір індивідуальної ширини і довжини рулону, кольору, наявність перфорації при замовленні не менше 1000 рулонів
установка як звичайний скотч - вручну або за допомогою ножиць
зняття як звичайний скотч - вручну або за допомогою ножиць / ножа
Умови поставки від 1 шт
упаковка 48 рулонів в коробці (2 упаковки по 24 рулону, кожні 3 рулону упаковані в термоусадочну плівку)
Габарити упаковки 51 х 51 х 19 см (48 х 25 х 17 см)
вага рулон - близько 0.4 кг
Внутрішня коробка (24 рулону) близько 10 кг
Зовнішня коробка (48 рулонів) около 21 кг
Примітки Загальна кількість номерних відрізків в скотчі СК - 300шт.