Пломба РЕВІЛАСІЛ

призначення

Пломба РЕВІЛАСІЛ - це зручне і практичне пристрій для опломбування дверей з врізними замками. Пристрій закріплюється на зовнішній стороні замку шурупами або заклепками і в опломбованому стані надійно закриває доступ до секрету замка.

Пломбування проводиться одноразовими номерними пломбами ЕНВОПОЛІСІЛ. Вони мають індивідуальний 6-значний серійний номер і розрізняються за кольором. При необхідності, на пломби може бути нанесений логотип компанії.

Конструкція пристрою Ревіласіл виключає можливість повторної установки пломби, а індивідуальний номер виключає її підміну.

Пропоновані модифікації і варіанти розмірів пристроїв дозволять Вам опломбувати практично будь-які типи замків.

Пломбування пристрою проводиться вручну в наступному порядку: ключем закривається виразний замок двері, кришка пристрою за допомогою легкого зусилля закривається, після цього в спеціальну пломбувальний камеру, утворену суміщеними отворами закритою кришки і нерухомої частини запірного пристрою, до клацання вставляється пломба Енвополісіл таким чином, щоб був видно її номер. Номер пломби записується в журнал реєстрації.

Відкриття пристрою проводиться в наступному порядку: номер пломби звіряється з записаним в журналі реєстрації, пристрій і пломба перевіряються на відсутність слідів розкриття, далі пломба Енвополісіл зламується легким зусиллям, який додається до її прямокутному промаркованих прапорця в напрямку від пристрою. Потім кришка пристрою відкривається за допомогою легкого зусилля руки на кут, що не перевищує 90 градусів), ключем відкривається виразний замок двері. Після цього кришка пристрою закривається (протягом робочого дня знаходиться в закритому, неопломбований стані). Уламок «якоря» пломби витягується з камери пломбувального пристрою, оглядається на предмет несанкціонованих впливів і, в разі їх відсутності, утилізується разом з пломбою.

При правильній експлуатації пристрою гарантується не менше 2 5000 відкриттів-закриттів для пристроїв Ревіласіл, Максіревіласіл і 1 000 відкриттів-закриттів для Мініревіласіл.

Використання пристрою Ревіласіл дозволяє:
підвищити рівень безпеки і обмежити доступ в приміщення;
розмежувати відповідальність співробітників, використовуючи різні номери і кольору пломб;
зберегти або поліпшити зовнішній вигляд приміщень, відмовившись від "пластиліну і пивних пробок";

особливо ефективний при наявності в одній будівлі або приміщенні різних організацій, що знаходяться під охороною однієї служби безпеки.

 

ak 1ak 2ak 3

Технічні характеристики виробів:

виріб матеріал Розмір колір маркування нанесення логотипу компанії
Мініревіласіл поліпропілен 70x25x17 мм чорний немає немає
Ревіласіл поліпропілен 50x50x17 мм чорний, коричневий немає немає
Максіревіласіл поліпропілен 85x83x41 мм чорний немає немає
пломба Енвополісіл поліпропілен 22x11 мм червоний, синій, помаранчевий, жовтий, білий, зелений, блакитний, чорний 6-ти значний цифровий код при замовленні не менше 1 000 шт.