ЗПП КЛІКЕР є високонадійним самозапирающимся пристроєм з високим ступенем захисту та призначений для одночасного запирання і опломбування об'єктів
Номерне запірно-пломбировочное пристрій (ЗПП) Клікер Контейнерсил стрижневого типу призначений для одночасного запирання і опломбування залізничних, авіаційних та морських контейнерів, автотранспортних засобів та інших об'єктів, що мають діаметр пломбуємих отворів не менше 9,00 мм і не більше 14,5 мм
Відповідає міжнародному стандарту ISO/PAS 17712 і вимогам американської ініціативи контейнерної безпеки C-TPAT, як силове пломбировочное пристрій найвищого ступеня надійності «High Security Seal».
Схвалена до застосування «HM Customs and Excise», митницями Англії, США, інших країн (за класифікацією Митниці Сполученого Королівства Великобританії віднесена до Групи № 1, що забезпечують найвищий рівень безпеки).
Пластикове АБС-покриття, що забезпечує хорошу індикацію слідів спроби розтину, а також захист від корозії.
Особливий запатентований запірний механізм забезпечує простоту замикання і високі параметри опору на розрив.
Вільне обертання корпусу щодо стрижня замкнутої пломби, а так само наявність вільного ходу 4-5 мм корпусу щодо стрижня, вказує на правильність її закривання.
Використовується в умовах впливу низьких і високих температур.
Нумерація наноситься лазером, як на стрижневу частину, так і на корпус ЗПП.
ЗПП застосовується для опломбування контейнери залізничні та автомобільні автотранспорт авиаконтейнеры: бортового харчування, дьюті-фрі, вантажні морські контейнери залізничні вагони двері, ворота, шлагбауми.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
Установка ЗПП Клікер Контейнерсил проводиться наступним чином:
Стрижень ЗПП вставляється зверху вниз у поєднані отвори вушок пломбуємого об'єкта. Потім на стрижень до упору надівається знизу вгору корпус ЗПП.
Після установки ЗПП здійснюється перевірка надійності замикання спробою розімкнути вручну ЗПП. При правильному замиканні повинен бути вільний хід 4-5 мм корпусу щодо стрижня ЗПП, а так само вільне обертання корпусу щодо стрижня. При цьому стрижень не повинен вийматися з замкової частини.
Конструкція ЗПП дозволяє замикати об'єкти з соосным (збігається) розташуванням пломбуємих отворів.
Перед зняттям ЗПП, шляхом візуального огляду, необхідно переконатися у відсутності слідів розкриття або механічних пошкоджень. При цьому необхідно звернути увагу на зміну кольору корпусу і стрижня, наявність пошкоджень на пластиковому покритті стрижня і корпусу, відсутність вільного ходу і обертання корпусу щодо стрижня ЗПП, топографію розміщення і відповідність порядкового номера, логотипу, а так само геометричних характеристик даного ЗПП.
Зняття ЗПП Клікер Контейнерсил проводиться за допомогою спеціальних болторезов шляхом перекушування стрижня ЗПП.
У разі виявлення слідів розкриття пломби або ознак її руйнування, зняття пломби необхідно проводити в присутності спеціально створеної комісії із складанням комерційного акта у встановленому порядку, або акта загальної форми, складеного довільно або в порядку, встановленому організацією, яка застосовує пломби. Зняті з опломбованого об'єкта пломби і оформлені документи упаковуються в конверт і направляються на експертне дослідження. Ті ж дії необхідно здійснити і в разі виявлення недостачі вантажу, цінностей.